Novinky

  • 18.01.2007Vloženy fotky z prací Elfort s.r.o. a zprovozněna galerie.... Více
  • 13.12.2006Byl zrekonstruován web..... Více
  • 01.09.2002Dne 1.září 2002, ukončil svou činnost ve společnosti ELFORT s.r.o. pan Stanislav Dvořák. Jeho kompetence převzal pan Miloslav... Více

V současné době je naše společnost jedním z hlavních subdodavatelů elektromontážních prací a elektromateriálu pro operátoty společností RADIOMOBIL ( T-Mobile ) a Český Mobil ( Oskar ).

Naše společnost poskytuje elektromontážní práce a služby s tím spojené v rozsahu : zadání -> konečné předání díla. Znamená to tedy, že zajistíme a dodáme od nabídkového rozpočtu a položkové kalkulace, přes projektovou dokumentaci až konečné předání díla, včetně všech nutných rozhodnutí úřadů a revizní zprávy.

Technické vybavení naší společnosti je na velmi vysoké úrovni. Výrobní i administrativní. Všechny dokumenty, vč. projektové dokumentace, jsme schopni dodat v dokumentační i elektronické podobě. Výrobně-technické vybavení zajišťujeme z větší části z vlastních zdrojů - jsme vybaveni nářadím a nástroji od renomovaných výrobců BOSCH a HILTI.

Námi dodávaný elektromateriál splňuje veškeré platné normy a vyhlášky. Dodáváme výhradně elektromateriál od výrobců SCHRACK, OBO BETTERMANN, PHILIPS, SCHNEIDER, OEZ LETOHRAD, ad.


<j-PHP] system 0.8 made by just-paja, alive 4 Maki