Novinky

  • 18.01.2007Vloženy fotky z prací Elfort s.r.o. a zprovozněna galerie.... Více
  • 13.12.2006Byl zrekonstruován web..... Více
  • 01.09.2002Dne 1.září 2002, ukončil svou činnost ve společnosti ELFORT s.r.o. pan Stanislav Dvořák. Jeho kompetence převzal pan Miloslav... Více

Naše společnost se v posledních letech stala elektromontážní společností s celorepublikovou působností. Máme vysoce odborně kvalifikované zkušenosti v našem podnikatelském oboru.

Podílíme se na významných stavbách státního i soukromého sektoru, vč. nadnárodních společností. Důkazem toho je, že jsme jako jedni z mála, uspěli při dodávkách elektromateriálu a elektromontážních prací pro společnosti RADIOMOBIL a Český Mobil. Na území ČR jsme pro tyto společnosti vybudovali několik desítek základnových stanic. Samozřejmostí je další spolupráce na úrovni servisního zabezpečení těchto stanic.

Dále bychom prezentovali naše elektromontážní práce pro ČVUT Praha, kde jsme prováděli komplexní vybavení kanceláří a učeben, vč. datových sítí LAN.

Dále provádíme veškeré elektromontážní práce, spojené s výstavbou a uvedením do provozu čerpacích stanic, např. ČS AUTO ŠKODA v Mladé Boleslavi, ČS Armex v Děčíně, ad.

Pro výrobní podniky provádíme zprovoznění výrobních linek, namátkou Glaverbel Chudoměřice, Splintex, ad.

V oblasti výstavby rodinných domů, jsme se jako hlavní dodavatel elektromontážních prací a a elektromateriálu, podíleli na výstavbě bytového komplexu rodinných domů Šeberov a částečně Vestec ( Praha a Praha-západ ).

Další akce, které naše společnost prováděla,jsou např. dodávky elektromontážních prací a elektromateriálu při výstavbě knižního nakladatelství AVENTINUM, výškový komplex kanceláří v Praze Na Bělidle, přeměna napětí ze 120V na 220V v činžovním domě v Praze a mnoho dalších akcí.


<j-PHP] system 0.8 made by just-paja, alive 4 Maki